גן מסך – 15 דגמים לכל סגנונות של קישוט

גן מסך – 15 דגמים לכל סגנונות של קישוט

מסך גינה inout33-ceramic-wood-sofa-modern
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 1/20


ברגע שאנחנו מדברים על ריהוט גן, אנחנו מיד חושבים על טרקלין עיצוב יפה, אביזרים וחפצים דקורטיביים. אמנם יש דרכים רבות לפתח גן מודרני, יש גם הרבה הזדמנויות כי הם התעלמו לעתים קרובות, חוסר מידע או חוסר מודעות של מגמות חדשות בעיצוב ועיצוב. זה המצב גן מסך כי אנחנו הולכים להראות לך היום: רהיט מרהיב של רהיטים שיכולים לשמש גם אובייקט דקורטיבי. אסתטי, שימושי ורב-תכליתי, מסך הגן משנה את מראהו בהרף עין: לפעמים הוא משמר את פרטיותנו מעיניים סקרניות, לפעמים הוא מתלבש בגינה שלנו בצורה מדהימה כדי לייפות את העיצוב החיצוני. כדי להראות לך את כל התכונות הרבות שלה, אנו מזמינים אותך להעיף מבט טוב בגלריית התמונות שלנו למטה. זה תלוי בך כדי לבחור את המודל מותאם לסגנון ועיצוב של אזור חוצות שלך!

מסך גן מודרני - טיפים, מודלים ותמונות!

גן מסך אור עץ-פתוח-דפוסי-גרפי-chilean $
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 2/20

אטרקטיבי במיוחד פונקציונלי מאוד, מסך הגן משמש לעתים קרובות כדי לתחם את החלל ולשמור על הפרטיות של המשתמשים שלה, לא משנה היכן הוא. בתוך הבית ומחוצה לו, המסך המודרני יכול לשחק תפקיד דקורטיבי אמיתי. גלה את הבחירה של הכתיבה שלנו 20 תמונות שלא פורסמו!

מסך הגן המקורי 20 הצעות אופנתי!

עיצוב מסך הגן - עץ מלא - עץ - פלדה - אדר
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 3/20

מסך הגן מסמן חזרה מרהיבה לחזית העיצוב החיצוני. בין אם מדובר ברומנטיקה, וינטג ', מינימליסטי או מזרחי, זה מביא המודרניות ואקזוטיות לכל סגנון של קישוט. איך למצוא את המודל מותאם לתפאורה בחוץ שלנו?

כסאות ראטאן מוכתמים ומסך גן מעץ מלא

כיסאות קש מסך-גן-מסיבי עץ, כהה צמחייה
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 4/20


לבחירה של מסך גן יפה, אנחנו ממשיכים באותו אופן כמו הבחירה של כל פריט אחר של ריהוט שמלביש את השטח בחוץ. הכל תלוי בסגנון שאתה רוצה להביא את העיצוב שלך: עץ מלא כדי לשפר את תפאורה כפרי פלדה Corten ליצור חלל אופנתי ומודרני.

מסך גן כמו בקתת מקלחת וכיסאות נוח בעץ בהיר

1

מסך-גן-עץ-עמודים-מקלחת ומרפסת תא-ברכה
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 5/20

קישורים ממומנים

בין מגוון רחב של דגמים תראה היום, יש בעצם עץ מסכי פלדה: חומרים אסתטיים וחזקים. לפני שתתפוס את מסך הגן העתידי שלך, מומלץ לשים לב למודלים האמנותיים שמתחת.

בחרו במסך גן מעץ מיושן כדי לחדד את העיצוב היצירתי שלכם!

מסך-גן-עץ-רטרו-ירוק-כיסא-באווירה רומנטית
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 6/20


צמצם את החלל החיצוני שלך עם מסך הגן המקורי יפה! איך עושים את זה? אז, כדי ליצור גינה אישית, אתה צריך לשחק עם חומרים אופנתיים על ידי ערבוב צבעים טריים וניואנסים רכים.

מסך גן עם 4 לוחות anthracite אפור

מסך-גן-עץ אפור-רב-trasportable צבעונית
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 7/20


כפי שאתה בוודאי יודע, נועז צבע נוצץ הוא תמיד פתרון טוב בהצלחה לבנות גן מלא חיים! כדי לתת אופי למרחב החיצוני שלך, אתה צריך ברית של בחירה: מסך הגן! בנוסף, זה רהיט יכול בקלות למצוא את מקומו בפנים, פעם ימים יפים הם מעל.

המדרכה בחוץ יכול לשחק תפקיד דקורטיבי אמיתי!

צמחים-box-גן מזרקת מסך-גן-מסיבי עץ
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 8/20

מה דעתך על מסך עץ מלא עץ צבוע אפקט אפור כהה אפקט? רומנטית, וינטאג 'ומקורית, מודל מקורי זה מזמין את עצמו לכל גן מודרני כדי להפוך אותו לגולם נעים, נרדף לרווחתה. מורכב של ארבעה לוחות עץ מלא, מחיצה זו הנייד מוסיף מראה רטרו להביא אווירה אופנתית וינטג על שטח חוצות שלך.

גינה פאוור בשלג ו מגוון כיסאות מתכת

מסך-גן-עץ-לבן-שלג-אווירה-פרובנס-קצה-ים-mériderrannée
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 9/20

נכנע לקסם של מסך הגן היפהפה שמפתה אותנו גם עם המראה הקלאסי שלו כמו לובן ללא רבב משופרת על ידי המתלים של פרחים ורודים לקשט אותו. מלווה בשני כיסאות מתכת שנקבעו בשלג לבן ושולחן צדדי בשמש צהובה, מסך חוצות זה מעניק אווירה רומנטית במיוחד למרפסת המודרנית.

להמר על מסך גרפי כדי להגדיל את הגן המודרני!

שלג לבן-פרחים-ורדי מסך-גן-מסיבי עץ
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 10/20

אנו מעריכים את האלגנטיות הגרפית של עיצוב מסך הגן הזה עבור המראה העכשווי שלה ואת איכות החומרים המשמשים לייצור שלה: עץ מלא בצבע לבן וטהור. עבד ו openwork באופן מסורתי, זה המודל המקורי הוא אכן חתיכת דקו ייחודי מסוגו.

מסך גן עם להבים מתכווננים המעוצבים עם עיצובים צבעוניים

מסך-גן-עץ להב-מתכוונן להתאמה אישית-בנוף-עיצוב
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 11/20

אתה רוצה ליצור אווירה מלאה קסם ואופי. ? מה עדיף לקבל עיצוב מסך הגן בהשראת סגנון אסייתי! כדי ליצור אווירה זן דקו טבעי, אנו ממליצים לך לבחור דגם מעוטר בדפוסים צבעוניים בהשראת הסגנון היפני, כדוגמה לעיל.

לאווירה חמה, הימר על מסך עץ אקזוטי!

מסך-גן קש מרוכבי קרקע-עץ המקורי
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 12/20

רוצים מרפסת נעימה ואווירה חמה? אז, אתה צריך מסך עץ מלא עץ מעוטר מוטיבים פרחוניים שיביא העיצוב שלך מגע של אקזוטיות. לחלופין, אתה יכול גם להמר על מודל עץ ארוגים: ראטאן טבעי, raffia, סיסל וכו '.

מסך גן ראטאן בגוני חום

מסך-גן-קש-כהה צמחייה חומה כהה
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 13/20

כדי להאיר את האווירה ולהמריץ את העיצוב החיצוני, אין כמו מסך גן אמנותי המשלב את המודרניות והמסורת: מודל פלדה Corten עם מוטיבים מזרחיים כדי להתאים אישית את החלל החיצוני או מסך עיצוב בגוונים של צבעים. צבעים נוצצים להביא pep יותר לתפאורה!

עבור אווירה אקזוטית לבחור מסך גן מעוטר ארבסק!

מסך-גן-reitné-עמודים-סיבות-ערבסקה פלדה
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 14/20

בין אם נעשה שימוש כמפריד מרחבי או אביזר פשוט דקורטיבי, מסך הגן לפעמים חסר מקוריות. למרבה המזל, דוויטה נמצאת כאן כדי לתקן בעיה זו, לבחון את התמונה שלמעלה כדי לגלות את המודל היוצא דופן הזה, המעוטר בארבסקות נוי. עשוי מפלסטיק מחורר "תחרה" בסגנון, זה מסך חוצות מוכן לשימוש, מבפנים ומבחוץ.

מסך בחוץ מעוטר בדפוסי עטיפה "תחרה"

מסך-גן-פלדה-כהה-ספסל לבן כשלג-עץ
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 15/20

מי אמר כי מסך הגן יכול לשמש רק כדי להחיל את מרחב המחיה ללא מחיצות? נשענת על קיר או ממוקמת באמצע הגן שלך, המסך החיצוני גם יוצר עיצוב וינטג 'מלא קסם של פעם. בשלג לבן כדי להאיר את העיצוב או בגרסה מקורית יותר מעוטרת ביד מוטיבים מגולפים, זה מאפשר לך לייפות את החלל החיצוני שלך על פי הרצונות שלך.

Corten, פלדה, גן, מסך, עץ, תבנית, צפוף, bird

מסך-גן-Corten מנוקב-דפוסי פלדה-עץ
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 16/20

מסך הגן הלבן אינו הדרך היחידה ליצור אווירה רומנטית. מודל פואטי Corten פלדה ופתיחת מעוטר עם מוטיבים שונים הוא בדיוק כמו טוב. כמובן, יש הרבה מודלים אחרים שיכולים להגדיל את הגינה שלך. ההוכחה בתמונות!

כדי להקטין את העיצוב רטרו שלך, לקבל מסך גן מברזל מחושל!

$ מסך-גן-פלדה-וינטג-העמודים-פרחים-ורוד-צהוב
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 17/20

שניהם מפוכח ואלגנטי, זה מסך הגן יש עיצוב גרפי למדי עם מוטות הברזל שלה בצורת ריבועים היטב סימטרי. אידיאלי כדי להשלים את העיצוב רטרו, זה מסך עיצוב מצויד גם עם שני תומך עבור המטעים עיטור יפה בפרחים בעבודת יד.

מסך הגן מותקן על ידי הבריכה החיצונית

גינה מסך Batyline-עץ-מסיבי-לין בסגנון-מפוכח
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 18/20

אנחנו אוהבים את זה גן מסך עבור האלגנטיות הנצחית שלה משופרת על ידי שילוב חכם של חומרים חזקים: טיק מוצק עבור מבנה מוצק פשתן לאווירה טרופית. זה יפה, לא?

מסך בחוץ עץ כהה ופשתן

מסך-גן-לין-עץ-מסיבי-כיסא-עיצוב בהתאמה
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 19/20

מסך עץ כהה כדי להיות ליד הבריכה או נגד קיר חיצוני כדי להגביר את העיצוב בחוץ? אם הזדמנות זו נראית מאוד אטרקטיבי, אתה רק צריך לצבוע מחדש את הצבע על פי בחירתך ואת הטריק יהיה שיחק!

גן בסגנון יפני

לבן-כחול-ירוק-צמחי-יסוד מסך-גן-עץ-מסיבים
מסך גן - 15 דגמים לכל סגנונות העיצוב גן | 20/20

כדי ליצור אווירה צמחונית או לנשום אוויר אסייתי בגינה שלך, עליך לבחור מסך גן מודפס עם נוף אקזוטי או מודל מעוטר עשיר עם מוטיבים יפנים. לך לראות!

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

98 − = 92

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map