גינון מרפסת – רהיטים וצמחים בברכה הטבע

פריסות מרפסת-ספה שולחן-קש-כרית-צמחים
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 1/11


מגמה חזקה פלשה לעולם האמנות בשנה שעברה - אנשים ניסו הכל כדי להחזיר את הפנים אל החוץ. במיוחד בקיץ, המרפסת הופכת לסלון עבור חובבים רבים. ומגמה זו אינה זמנית. לכן אנחנו רוצים לעזור לך ולתת לך כמה עצות שימושיות לגביפריסת מרפסת מוצלח.

טיפים תכנון מרפסת - איזה ריהוט וצמחים לבחור?

גינון-מרפסת ירוק- plant- סחלב, עץ ספסל פריסת מרפסת
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 2/11

ראשית, שקול את מה שאתה צריך על המרפסת. אוויר צח, רהיטים נוחים, תאורה יפה וירק, לא? החשיפה המושלמת תהיה דרומה או מערבית - המרפסות הללו שטופות שמש וחמימות בחורף. אם המרפסת שלך פונה מערבה או מדרום, אתה בר מזל. שם אתה יכול לבלות כמה שעות נעימות את השינוי של מרפסת כזו לתוך פינה מרגיעה יהיה קל מאוד ומוצלח. אנו ממליצים לכם לבחור ריהוט נוח. כריות הם בחירה טובה - לבחור בדים עמיד למים.

מרפסת פריסה - אלגנטי ו "ירוק" רעיונות בחוץ שלך

מרפסת-רהיטים-ראטאן, עץ, רצפת עץ, סידור מרפסת
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 3/11

המרפסת היא פינה מיוחדת שמציעה לנו הזדמנות ליהנות מאוויר צח מבלי לצאת מהבית. אבל, המרפסת לא תמיד מרווח מספיק כדי לשחק את התפקיד של סלון בחוץ. עם זאת יש לנו עדיין את ההזדמנות לפתח את זה טוב. הפונקציונליות של הרהיטים הוא חיוני כשמדובר בסידור מרפסת קטנה. כיסאות ושולחנות מתקפלים מומלץ במקרים אלה. כיום, השוק מציע מגוון רחב של רהיטים בגדלים שונים וחומרים עמיד בפני תנאי מזג האוויר. ריהוט זה הוא שומר שטח אמיתי, באותו זמן, העיצוב המלוטש שלה ייתן למרפסת מגע של אלגנטיות.

אם יש קצת יותר מקום על המרפסת שלך, אתה יכול לשים כיסאות, ערסל, וכו ' הבחירה של רהיטים ואביזרים תלוי בהעדפות האישיות שלך.

גן אנכי על המרפסת הקטנה - רעיון חדש וטרי

פריסות מרפסת-ספסל-מושעה-כריות-אנכי גן
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 4/11


גורם נוסף שיש לשקול הוא התאורה על המרפסת. בקיץ, יהיה הרבה יותר נעים לשכב מתחת לשמשיה, לא? יש, כמובן, אפשרויות אחרות כדי להגן עלינו מפני השמש ולהבטיח צל טוב. הסוכך, השמשה, הווילונות וכן הלאה, גם הם מאוד מתאימים. באשר לתאורת לילה, פנסים, לפידים, זר פרחים ומנורות הרצפה הם הבחירה המושלמת. האם אתם מתכננים ארוחת ערב רומנטית לשניים על המרפסת? אז ארוחת ערב לאור נרות תהיה פואטית מאוד!

1

נוף יפה וריהוט נוח ומסוגנן על המרפסת

מרפסת- ardinieres- מרפסת עץ
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 5/11

קישורים ממומנים

במקביל, ריצוף הפך להיות חשוב כמו אחד בסלון. המטרה העיקרית היא להפוך את החלק הזה של הדירה לאזור נוח. אחת האפשרויות המתאימות היא אריחים - קל לניקוי ועמיד. בקיץ, הריצוף מחמם הרבה תחת קרני השמש. אם זה מדאיג אותך ואתה מוצא את זה מספיק כדי לוותר על בחירה זו, יש וריאנטים מתאימים אחרים. עץ מרוכב, למשל, הוא בחירה מודרנית ומעשית, בזכות איכותו הגבוהה. במקביל, העץ מביא תחושה של חום. איך אתה מוצא את הרעיון הזה?

מרפסת "ירוקה" קטנה עם ריהוט עץ ושולחן אדום

פריסות מרפסת-צמח פרח ירוק-אדום-שולחן
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 6/11


הפרחים היפים ומרפסת הצמחים יכולים לשנות באופן מלא את החיצוני המשעמם על ידי הפיכתו לגן עדן ירוק. הם גם להפיץ את הריח שלהם ולהפוך את האווירה נעימה יותר. לבחור סירים פרחים ומגדלים צבעוניים. גרניום, פטוניות ורדופים אוהבים מרפסות שטופות שמש. זלזלת וקיסוס הם גם בחירה נכונה ייתן למרפסת שלך מגע ירוק. עשבי תיבול ארומטיים בעציצים הם בחירה מקורית ומעשית מאוד. זכור מה שחשוב ביותר - פרחים וצמחים יש לבחור בהתאם לתנאי המרפסת שלך ועל פי החשיפה שלו.

חדר שינה לבן וטורקיז עם מרפסת קטנה

פריסות מרפסת חלונות-גדול-כיסאות-מיטה בחדר
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 7/11


מרפסת עם הרבה כריות ססגוניות וצמחים ירוקים מרפסת-רהיטים, כריות עץ, מרפסת ירוקה
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 8/11

מרפסת עם נוף יפה, מרוהטת עם רהיטי עץ ומכונת תפירה מעץ

תפירת צמח ירוק-מכונה פריסות מרפסת-כיסא-ארוך
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 9/11
גן עדן ירוק על המרפסת הגדולה, מרוהטת בריהוט עץ

מרפסת-צמחים-ירוק-רהיטים-עץ כריות מרפסת
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 10/11

מרפסת עם פרחים ירוקים ופרחים, מרוהטת עם רהיטי עץ קש

מרפסת מרפסת - אדום-פרחים-כיסא-מרפסת ראטאן
פריסת מרפסת - רהיטים וצמחים מרפסת | 11/11

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 60 = 67

Back to top