איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות

שיער-קשר צמה בצד-הצמה-מגמה אפריקאית
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 1/17


עד כה, הצמה האפריקאית היא הימור בטוח לאמץ שינוי שיער ייחודי! מגמה אתנית אמיתית שמעולם לא נעלמה מעיניה, כדי להפוך את הצמה האפריקאית מבטיחה מראה ייחודי, בהרמוניה עם הזמן. כדי לאמץ על שיער רופף או מצורף מעולה, זה צמה יפה מאפשר וריאציות רבות אשר יפתיע קסם! נשים ברחבי העולם בהשראת כוכבים שאוהבים לשנות את דעתם אל תהססו לאמץ את מחצלת המפורסם עם תוספות או ציד הצד האלגנטי אולטרה, ללא קשר לאורך השיער. עם זאת, איך לעשות צמה אפריקאית מודרני כמו שזה קל לחיות עם כל יום? המשך לקרוא ולגלות את הרעיונות והטיפים של Deavita כדי להצליח בצמה האפריקאית!

איך לעשות צמה אפריקאית ללבוש מראה נשי בהחלט שיק?

קלוע אפריקני שיק-על-הצד-קצר שיער שיהוי
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 2/17

מגמה רגרסיבית, שכבר אומצה על ידי הכוכבים, הצמות האפריקאיות שחוקות כרגע כמו מחצלות או, בצמה צדדית אופנתית. זה בדרך כלל מתחיל מעט מעל האוזן והוא נשאר רץ לאורך כל צדי הגולגולת עד סוף בצמה ארוכה על הכתף. כדי להתאים אישית את התספורת לפי רצונותיו, אפשר להשאיר את שאר השיער ללא תשלום. באינטרנט אנו יכולים למצוא כמה קטעי וידאו שיעזרו לנו ללמוד איך לעשות צמה אפריקאית. אבל, מלבד הדרכות וידאו, Deavita רוצה לתת לך כמה הוראות מפורטות על איך לצמה השיער שלך לאמץ את הצמה האופנתי המפורסם.

אפרו-נקבה-שיער-ארוך-זנב סוס-נמוך קלוע
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 3/17

קודם כל, אתה צריך לפענח את המונח. מתברר כי המונח אפריקאית צמה כוללת כמה סוגים של צמות. צמות דקות הוכפלו, צמות עם תוספות או צמה עם שלושה גדילים, הם יכולים להיות כלולים באותה קבוצה. הצמה של עניין במאמר זה הוא צמיד שלושה גדיל, אשר דומה מאוד לצמה קונבנציונאלי.

תסרוקת קלועה אפריקנית רומנטית-אלגנטית
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 4/17


אם אתה רוצה לבדוק חלופות אחרות, שום דבר לא מונע ממך ירידה הצמה האפריקאית. לאחר השתלטו על טכניקת קליעה קלאסי, אתה יכול בקלות להפוך את הצמה שלך על ידי הנחת אותו כתר או על ידי אימוץ תסרוקת המורכבת של שפע של צמות אפריקאיות קטנות. קח בחשבון כי כדי לממש את הרעיון האחרון, רצוי לפנות מקצועי.

למד כיצד לעשות צמה אפריקאית ולהבין את העיקרון הבסיסי

קלוע אפריקני רומנטי-שיער באורך-משפחתי
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 5/17

קישורים ממומנים

כדי ללמוד טוב יותר איך לעשות צמה אפריקאית, חשוב להבין את העיקרון הבסיסי. כאמור, הצמה האפריקאית מזכירה צמה קלאסית שבה גדילי שיער אחרים משולבים בהדרגה. באופן כללי, צמה זו נעשית עם כל השיער וזה נותן את האשליה כי, על ידי braiding זה, אחד משתמש שפע של גדילים שונים. למד עכשיו איך לעשות צעד קלאסי אפריקאי הצמה צעד אחר צעד!

1

צמה האפריקנית וארבע צמות-קנס-sur-לוואי שיהוי תכונת שיער
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 6/17


כדי להתחיל, ראשית עליך להפריד את השיער לתוך שלושה גידים שווים על החלק העליון של הגולגולת. ואז לוקחים אותם בנפרד בשתי הידיים, אנחנו מתחילים לצמה אותם. ואז, נעל השמאל עובר על פתיל באמצע, ואז חוזר עם פתיל של ימין. כל סיבית הולכת מעל ומתחת ליד זה. אנחנו חוזרים עד הסוף החופשי של השיער. לבסוף, שלוש פתילות מצטלבים במזרן אחד עד לנקודה.

אפריקנית לשאת על-יד-שיער-מגמה קלועה
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 7/17


הכנת השיער היא צעד מכריע כדי להצליח הצמה האפריקאית שלו. ובכל זאת, זה תסרוקת זה לא נעשה תוך 10 דקות! למרות סוג זה של תסרוקת ניתן לעשות על שיער רטוב או יבש, מומלץ להימנע braind לאחר כביסה. כדאי לדעת כי תסרוקת יהיה להחזיק טוב יותר על שיער שמנוני מעט. לאחר השיער הוא unraveled, זה חייב להיות מוברש בחזרה ואנחנו יכולים לעלות על braiding.

צמה אפריקנית שיק-שיער-עניבה אלגנטית
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 8/17

כאשר אנו מבינים כיצד להפוך צמה אפריקאית ופעם הטכניקה הבסיסית אימצה, אנחנו יכולים כבר לשים לב תסרוקות שונות להשיג. כאמור, ברוב המקרים, הצמה האפריקאית היא ייחודית וייחודית. באופן כללי, זה נעשה עם כל השיער, מהחלק העליון של הגולגולת ומורד הצוואר. לרוב, הוא ממוקם במרכז הראש.

שני-צמה אפריקאית צמים אפריקני-סוס-זנב
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 9/17

כדי לרדת הצמה האפריקאית הקלאסית שלה, אנחנו יכולים לבדוק שפע של תסרוקות שונות. לדוגמה, אפשר להעז את התספורת עם שתי צמות אפריקאיות כי ללכת מהחזית לחלק האחורי של הגולגולת, כל אחד בצד אחד של הראש.

איך לעשות צמה אפריקאית בצד?

אפריקני צם-על-צד שיער ארוך-משפחתי בסגנון מזדמן
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 10/17

גרסה נוספת של התספורת עם שתי צמות היא להפוך את האחרון לאורך המקדשים, שוב, מהחזית אל החלק האחורי של הראש. עוד רעיון נהדר יהיה לבקר כמה קלאסיקות גדול (למשל, את הצוואר הצמה או צמה בצד צמה) על ידי התמקדות עושה צמה אפריקאית במקום המסורתי.

שיא-קלוע-שיער-פאנק אפריקני לבוש קלוע ובקר
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 11/17

איך לעשות צמה אפריקאית לבד? משימה זו לפעמים הופך כאב ראש אמיתי, במיוחד כאשר braiding שיער בחלק האחורי של הראש. מאוד מקורית, הצמה האפריקאית דורשת מיומנות קטנה, אבל טיוח מעניין כמו המודרני שווה את המאמץ ואת האימון. כאשר אחד נמצא בשלב הלמידה, עדיף לבחור מנעולים גדולים. אם הניסיונות הראשונים הם לא אסתטיים מאוד, לא להתייאש כי זה כמעט בלתי אפשרי להשיג צמה אפריקאית בפעם הראשונה.

אפר-צופה-רומנטי-נשיים בסגנון קלוע
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 12/17

הצמה האפריקאית היא לא יותר מאשר שילוב של הפתילים ביניהם כדי ליצור צמה ותספורת נשית באלגנטיות. אלה שעדיין תוהים מדוע אימוץ הצמה האפריקאית, צריכים להיות מודעים לקסם שאין לו אח ורע, שיש לתסרוקת האתנית הזאת.

הצמה אפריקאי מצופה שלוש-צמות-קנס-sur-לוואי
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 13/17

בנוסף, זה נותן מבט פרוע קצת אישה ולגרום לה להרגיש כמו מלכה בוהמית. ומלבד האופי הפראי שלה, הצמה האפריקאית מגלמת גם חושניות ורומנטיקה. לכן זה אידיאלי ללבוש ל sublimate אישית את תסרוקת החתונה או להציג ייחודי ו שיק נראה כל יום.

צמה-על-צד אפריקני צופה שיהוי תכונת שיער
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 14/17

אולטרה אופנתית, הצמה האפריקאית מעניקה סגנון לשיער ומגיעה במספר רב של גרסאות. בוהמי ופראי או רומנטי, זה מושלם עבור משמעת שיער מתולתל שיער מקורזל. הצמה האפריקאית יכולה להתבצע גם על שיער חלק, שאליו היא מעניקה עיבוד פחות או יותר מתוחכם בהתאם לאופן שבו היא מסודרת.

הצמה אפריקאי מצופה-צמות-קנס-sur-לוואי
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 15/17

איך לעשות צמה אפריקאית על שיער קצר זה אפשרי? כן, הצמה האפריקאית יכולה להיות מתוכננת גם על שיער בינוני וקצר. במקרה כזה, אנו מאמצים את הצמה היפה בצד אחד של הגולגולת. זה מתממש עם המנעולים המקיפים את הפנים. שאר השיער נשאר משוחרר.

צמה אפריקנית בסדר זנב equina המסוגנן
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 16/17

ישנן מספר דרכים לתת עיבוד מקורי ומודרני יותר לצמה האפריקאית שלו. בהתאם לסגנון אתה רוצה לתת את התספורת שלך, אתה יכול לאמץ, למשל, הכתר קלוע המפורסם מאוד רומנטית או אפילו קלוע קלוע זוהר. רעיון מצוין ליצור אפקטים שונים יהיה לשנות את מספר החוטים. אנחנו בסופו של דבר יצירת צמה יפה עם שניים, שלושה או ארבעה גדילים, מותאם לחלוטין התלבושת שלך מצב הרוח שלך.

אפרו-שתי-מחצלות-שיק הצמה
איך לעשות צמה אפריקאית וליהנות צדדיות שלה סגנונות שיער ותסרוקות | 17/17

אם אתה תוהה איך לעשות צמה אפריקאית שמתאים בצורה הטובה ביותר את הסגנון האישי שלך, Deavita מבטיח למצוא הרבה רעיונות מעוררי השראה בגלריה התמונה המוצגת במאמר זה. מודרני, שיק וקל בחיי היומיום, תסרוקת זו מבטיחה לך מראה ייחודי, בהרמוניה עם פעמים! זה מגיע לאינסוף בעוד מבטיח להיות כל סגנון, בכל הנסיבות!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 53

Back to top