Snadné Origami květiny – 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi

Snadné Origami květiny – 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi

origami, snadno kytice-květiny-origami-table-dekorace
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 1/20


Japonské dědictví, origami je papír skládací umění, které se odvíjí, aby se stalo super dekorativní tvůrčí technikou. Pro dešifrování termínu jsou to slova "oru" - fold a "kami" - papír, který odhaluje tajemství za japonským jménem. V té době se tradiční umění používalo zejména při stolních dekoracích při zvláštních příležitostech. Dnes stále více a více lidí považuje za zábavné naučit se základní techniky skládání a zvláštnosti skládaného papíru. Jste v pokušení myšlenkou zdobení vašeho domu poetickým a originálním způsobem? Pokud je to vaše přání, Deavita vám představí 7 skvělých nápadů snadné origami úspěšně složit některé z nejoblíbenějších květin. Přečtěte si další informace.

origami, snadno-květiny-origami-single-Deco-DIY-original
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 2/20

Nepochybně, kouzlo origami se skládá z jeho specifičnosti umožňující realizaci skládaného papíru, aniž by se uchýlilo k lepení nebo řezání. Technika proto vyžaduje velkou trpělivost. Samozřejmě, jsou tam velmi složité a obtížné origami záhyby, ale tam jsou také některé snadné origami nápady, vhodné pro začátečníky. Pokud jde o nejslavnější origami postavy, je nemožné nezmínit jeřáb, slona a ryby, letadlo a loď. Stále více vyhledávané nápady na květiny origami jsou také snadno realizovatelné. Důkazem, v cvičení vám představíme níže!

Jak udělat jednoduchý květ origami - podrobné pokyny

origami, snadno květů Kisidama-kroky-skládací-následovat
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 3/20

Slyšeli jste někdy o květině Kusudama? Tento japonský květ je jedním z nejpopulárnějších origami záhybů. Docela a romantické, tyto květiny origami vám umožní přinést poetický dotek do interiéru. Navíc jsou krásným překvapením, že můžete nabídnout blízkému příteli nebo vaší matce.

Snadné origami - 100 zvířat, papírové květiny a domácí dekor

16 originálních nápadů pro původní dětskou školku

DIY papírové květiny - krásné fotografie tutoriály a nápady zdobení

origami, snadno květů Kisidama-pokyny-fold
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 4/20


Chcete-li si uvědomit tuto myšlenku snadného origami, potřebujete 5 čtverců papíru 6 × 6 cm na květinu, lepidlo a držení obručů. Chcete-li začít skládat, vezměte čtverec papíru a sklopte jej napůl diagonálně. Sklopte sklopení špiček stran na horní špičce. Získáte postavu s otevřenými "křídly". Roztáhněte špičku vlevo posunutím prstu uvnitř a zplošťujte jej a vytvořte diamant. Opakujte na pravé straně. Sklopte hroty tak, jak je znázorněno na obrázku, a pak sklopte dovnitř.

origami, snadno květinový okvětní lístek pasta
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 5/20

Sponzorované odkazy

Chcete-li uzavřít okvětní lístek, aplikujte bod lepidla a upevněte pomocí připravené spony. Takže držte tak, aby lepidlo bralo. První okvětní lístek je hotový! Stačí, abyste vytvořili další 4 okvětní lístky stejným způsobem. Potřebujete celkem 5 okvětních lístků. Jakmile jsou všechny okvětní lístky připraveny, je čas dokončit svůj jednoduchý květ origami. Vezměte okvětní lístky a položte na jednu stranu bodko lepidla. Sestavte jej druhým okvětním plátnem. Sestavte 5 okvětních lístků, které obklopíte květinu Kusudama. Chcete-li vytvořit kytici květin, posuňte květ na konci stonku a opravte ji trochou lepidla.

1

origami-easy-květinové origiami-Kisidama-montážní-lístků
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 6/20


Snadné origami lilie květ - skládací instrukce

origami, jednoduchý květ lilie jemné deco-romanticko-kutilství
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 7/20


Dokonce i když lískový květ vypadá složitě, slibujeme vám, že je to jednoduchý origami projekt, dokonalý i pro začátečníky. Po složení se origami fleur de lys stane krásným dekorativním prvkem, dokonalým pro přidání do středové nebo dárkové krabičky. Jak už asi víte, pro výrobu origami záhybů obvykle používáme čtvercové listy papíru. Pokračujte v čtení, abyste zjistili pokyny.

origami, snadno květů origami-Lys-pokyny-fold
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 8/20

Začněte tím, že vezmete list čtvercového papíru. Sklopte jej do poloviny diagonálně a označte záhyb. Udělej to stejné pro druhou diagonálu. Následně složte čtverec ve čtyřech (jako u pohlednice).

origami, snadno flower-origami-skládací-Lys-step-instrukce
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 9/20

Vytlačte dva protilehlé body a vyrovnejte záhyb, abyste získali čtvercovou základnu. Pokračujte sklápěním sklopením jedné strany směrem ke středu. Označte složku a rozvinout. Držte středovou plochu a vytvořte kapsu. Otočte sklopením a postupujte stejným způsobem vlevo. Otevřete strany a opakujte předchozí kroky.

instrukce origami, jednoduchý květ lilie-fialovo-skládací
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 10/20

Otočte záhyby tak, aby malé body směřovaly k vám. Sklopte konce směrem ke středu a sklopte roh. To se provádí na obou stranách. Sklopte konec tak, aby vyhovoval malým špičkám. Odklopte a otevřete horní část až do malých záhybů. Složte vnitřek klapky do kapsy a vytvořte hrot na konci. Vraťte se a opakujte. Poslední krok představuje malé potíže. Proto věnujte pozornost pokynů uvedeným na obrázku.

Papír lotus květ - skvělý nápad na snadné origami

origami, jednoduchý květ lotosu-original
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 11/20

Prvním krokem v snadném origami lotosového kvetení je připravit 12 obdélníků o rozměrech 14 × 8 cm. Velikost kusů se může měnit v závislosti na velikosti požadovaného lotu. Vezmeme obdélník, který se skládá do středu. Poté sklopíme čtyři rohy, jak je znázorněno na obrázku výše. Dvě nejdelší hrany jsou sklopeny dovnitř, podél středové čáry. Složte list na polovinu. Toto je první okvětní lístek dokončený. Stejné kroky se opakují pro všechny kusy papíru.

origami, snadno květ lotosu-pokyny-fold
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 12/20

Chcete-li pokračovat v realizaci lotosového origami květiny, postupujte podle následujících kroků. Na okvětní lístky odpovídáme tím, že je položíme na druhou, abychom získali 4 skupiny tří listů. Je vázán uprostřed s kusem drátu nebo drátu. Chcete-li, aby vaše lotosový květ, musíte vyzvednout první listy palcem a ukazováčkem. Začneme znovu s druhým listem. Co se týče posledního letáku, je to jen špička. To je ono!

origami, jednoduchý květ lotosu papír originální nápad
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 13/20

Origami tulipán snadno dělat s dětmi

origami tulipán-snadno snadno origiami
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 14/20

Skládací tulipán origami je jedním z nejjednodušších projektů. Realizace je poměrně jednoduchá a rychlá jak pro dospělé, tak pro děti. Slibujeme vám, že celá rodina bude mít spoustu zábavy, abyste oživili krásnou kytici z papírových tulipánů! Tato myšlenka snadného origami se učí maximálně 10 minut. Pokud neuspějete na první pokus, druhá zkouška bude 100% uspokojující.

origami, snadno skládací origami květ tulipánu-červená-zelená
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 15/20

Chcete-li složit jednoduchý tulipán origami, nejprve si vezměte čtverec. Sklopte jej do poloviny nahoru. Pak sklopte správný konec. Opakujte stejné s levým hrotem. Vezměte dva body a sklopte je zpět o 1 cm. Překlopte skládání a vaše květina je dokončena. Chcete-li vytvořit stonku, stačí jen přeložit čtverec do trojúhelníku.

origami, snadno flower-origami tulipán-3d
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 16/20

Květiny origami jsou nekonečně odlišné v závislosti na přání každého z nich. Tulipány patří mezi květiny, které umožňují spoustu skládání improvizací. Ano, na internetu existuje několik modelů, ale myšlenka, kterou vám předkládáme, vyžaduje pouze několik minut manipulace.

-Origami-skládání origami, snadno květinářství tulipánu instrukce,
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 17/20

origami, snadno flower-origami tulipán-3d-žlutý
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 18/20

Podívejte se na tutoriál výše a sklopte super dekorativní a originální 3D origami tulipány. Sestavte je do kytice, která oživí svůj konferenční stolek nebo parapet. Nechte svou fantazii běžet divokou a sledujte, jak krásné tulipány origami rozkvétají ve vzduchu.

Origami vstal

origami, jednoduchý květ lotosu-version-snadno
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 19/20

Tato jednoduchá origami růžová je skvělý nápad na dárky pro Den matek. Tento růžový papír může obsahovat dotekující zprávu, která roztaví srdce maminky nebo babičky. Sám nebo ve svazku, tento origami skládací nápad je stylový způsob, jak nabídnout personalizovaný DIY dárek.

instrukce origami, snadno flower-pink-skládací
Snadné Origami Květiny - 7 originálních nápadů se skládacími instrukcemi Brico | 20/20

Chcete-li vytvořit tento růžový origami, vezměte list čtvercového papíru a složte jej na polovinu. Ohýbáme obdélník, získaný ve dvou délkách. Otevřeme list a každý pravý úhel čtverce přeložíme do středu. Sloužíme druhýkrát každý pravý úhel ke středu. Opakujeme ještě jednou. Dále otevřete 4 trojúhelníky asi 1 cm od pravého úhlu protilehlé hrany. Otevřeme první sérii čtverců v diagonále. Nyní se otáčíte otevřením druhé sady čtverců sklopením pravého úhlu o jeden centimetr.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 9 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map