Vlastné dvere skrinky na zdobenie interiéru

posuvné skrine dvere-zrkadlo-povrch-zrkadlo-spálňa-teen
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 1/8


Všetci sa pýtame na tú istú otázku: ako uprednostňovať a šetriť priestor a zároveň dávať do interiéru dekoratívny dojem. V tomto ohľade sú vaše šatne mistrovské kúsky príliš často zabudnuté. Užitočné v skladoch, môžu sa tiež zúčastniť dekorácie s pomocou dvere skrine prispôsobené estetické a funkčné. Aké sú výhody posuvných skríňových dverí a máte v ňom k dispozícii modely v nasledujúcich odsekoch!

Dvere skrinky sú veľmi "deko" v súlade s vašim interiérom

posuvná skriňa dvere na mieru-súčasná-jedáleň
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 2/8

S novými špičkovými paletami povrchových úprav sú súčasní výrobcovia presvedčení o prispôsobení vášho vlastného úložného nábytku, najmä tým, že im dávajú super-estetické dvere. Panely z melamínového alebo luxusného lakovaného skla ponúkajú desiatky rôznych povrchových úprav, ktoré vyhovujú všetkým vkusom a zodpovedajú akémukoľvek štýlu dekorácie.

Posuvné dvere skrine v oceľovej modrej a papriky

posuvné dvere z kuchyne na mieru - modrá oceľ-korenie-lesk
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 3/8

Matné, saténové alebo lesklé povrchové úpravy a obrovský fanúšik módnych farieb vytvárajú estetické prvky dverového skrinka, šatníkové skrine alebo zásuvkové skrine a nielen praktický doplnok. Klasické čierne a biele duo, super trendy odtiene, ako je antracit, taupe alebo grafitová šedá, rovnako ako odvážne nasýtené farby sú len niektoré z mnohých krásnych dekoratívnych možností.

Dvere "skrinky" s materiálom sú ďalšou superestetickou možnosťou

posuvné dvere skrinky-šedo-grafitovo-biely-matný
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 4/8


Pre tých, ktorí dávajú prednosť "materiálovému" efektu, sú tu aj dvere "šedej vlny" s povrchovou skriňou, textúra "drsného kameňa", efekt "sametového korenia" a rozšírená paleta drevených tónov, s údený dub. Ale ako si vybrať svoje dvere podľa vlastnej špecifickej výzdoby? Našťastie si môžete v dnešnej dobe objednať vzorky online, zistiť doma, či požadovaný efekt súvisí s vašim interiérom.

Vlastná šatňová skriňa s posuvnými dverami - lacná a super pohodlná voľba naraz

1

dvere na objednávku - posuvné zrkadlo - tmavé drevo
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 5/8

Sponzorované odkazy

V tejto súvislosti objednávka on-line ponúka nepopierateľnú výhodu o 40% nižšiu cenu ako ceny ponúkané v predajniach brico-deco a dva alebo trikrát lacnejšie ako cena montéra alebo remeselníka , Rovnako ako v prípade francúzskeho výrobcu centimetre.com, ktorý sa špecializuje na realizáciu skladových skríň, vlastných šatní a posuvných dverí - na ich mieste, sú tu úspechy s príslušnými tarifami. Uvedieme niekoľko príkladov ceny: šatník pre menej ako 900 €, skriňa s dverami za menej ako 1200 € a šatňa pre menej ako 2000 €. Nakoniec, ukladanie na zákazku nie je drahé!

Online nástroj na konfiguráciu, ktorý ľahko vykonáva váš projekt

dvere posuvné skriňa suterén strop tmavošedý-bielo lakovaný lesklý
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 6/8


Ďalším majetkom, ktorý spoločnosť ponúka, je ich on-line nástroj na konfiguráciu, ktorý ponúka možnosť jednoducho dokončiť vlastný úložný projekt so skriňovými dverami vašich snov. Zadáte priamo svoje merania a necháte sa viesť k výberu vnútorného vybavenia (skrine, zásuvky, police), typu a počtu dverí (alebo nie), ich farieb a dekorácií atď.

Pohodlné a pekné skrine dverí podľa vlastných priestorových požiadaviek

dvere posuvné skriňa, na mieru-bielo lakovaný Mole
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 7/8


Video tutoriály vám pomôžu pri meraní alebo vás prevedú krokmi, ktoré musíte urobiť pri montáži vašich posuvných dverí. Odborníci majú k dispozícii odpovede na akékoľvek otázky telefonicky, rozhovorom alebo e-mailom. Váš unikátny projekt sa objaví len niekoľkými kliknutiami bez prekvapenia v cene alebo výsledku a dostanete vlastný šatník, šatník alebo šatňa, ktorá dokonale zodpovedá vášmu štýlu, vášmu priestoru a vášmu rozpočtu.

Posuvné vermilionové a alpské biele posuvné dvere

dvere posuvné skriňa-Trio-2-dvere-Vermilion-brilantné-bielo-Alpine
Vlastné dvere šatníka na šetrenie miesta a výzdobu interiéru Nábytok 8/8

Záruka kvality, dvere posuvných skríň sú zaručené 10 rokov, sú označené ako Origine France Garantie a sú vybavené tlmičmi, ktoré sú tiché a robustné.

Fotografie kredity: centimetre.com

rekord

rekord

rekord

rekord

rekord

rekord

rekord

rekord

rekord

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

Back to top