Elegantní průmyslové zavěšení, které se do interiéru přitahuje

Elegantní průmyslové zavěšení, které se do interiéru přitahuje

průmyslové zavěšení - čalouněná-vnitřní-mosazná-kryty-dlouhé vlasy
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 1/20


průmyslové zavěšení byla původně nadrozměrná závěsná lampa, která začala jako nepostradatelný světelný zdroj, během vrcholu průmyslové revoluce v továrnách po celém světě. Čoskoro získá status svěžejšího vnitřního prvku, který přináší vizuální kontrast a texturu. Nepochybně nejvýznamnější prvek průmyslového stylu, průmyslové zavěšení harmonicky zapadá do současných interiérů. Chcete-li to dokázat, představíme náš výběr průmyslových typů závěsů, které jsou ideální pro všechny místnosti ve vašem domě.

Průmyslové zavěšení v běleném kovu v kuchyni v černé a bílé barvě

průmyslové zavěšení-kovové bělené-použití-kuchyně-černá-bílá
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 2/20

Chcete-li přinést chytlavý prvek do výzdoby v moderní kuchyni, můžete vsadit na průmyslové zavěšení. Průmyslový přívěsek se perfektně hodí do každé kuchyně, ať už je to moderní, tradiční nebo eklektický. Je možné zajistit jedno nebo více zavěšení nad kuchyňským ostrovem podle jeho rozměrů. Ať už je to průmyslové zavěšení stříbrného kovu, černého nebo bílého, bude interiér modernějším a okouzlujícím.

Průmyslové zavěšení v černém kovu

průmyslové zavěšení - vintage-black-office-koberec-kůže-krávy
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 3/20

Chcete-li vytvořit a zdobit místnost, ve které pracujete, aby byla v pohodě a působivá, doporučujeme vám, abyste se inspirovali z výše uvedené fotografie. Jediné průmyslové zavěšení nebo několik, zavěšené nad stůl z masivního dřeva, udělá váš zákazník dobrý dojem. Spojte průmyslové zavěšení kobercovým kobercem, umístěným na neutrálním barevném koberci, několika kovovými židlemi, starožitnou lavičkou a nápadnými nástěnnými hodinami.

Trio stříbrných kovových průmyslových závěsů

průmyslové zavěšení -hemisférické-kov-stříbro-jídelna
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 4/20


Tato eklektická jídelna je zařízena nábytkem z masivního dřeva, dvěma barokními křesly a kovovými závěsy. Každý průmyslový přívěsek představuje kovový šperk, který přináší modernitu do jídelny. Úspěšná směs barokního, rustikálního a průmyslového nábytku je typická pro moderní interiéry, které harmonicky kombinují styly z různých období.

Černá a bílá kuchyně s průmyslovými závěsnými lampami

1

průmyslové zavěšení-bílá-gril-kov-černý-ostrov-kuchyně
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 5/20

Sponzorované odkazy

Tato elegantní černobílá kuchyně kombinuje funkčnost nábytku a černobílého dua, které se objevuje v každém detailu. Retro-stylová geometrická stěnová dlažba se dokonale hodí k modernímu černobílému nábytku a nápadným kovovým detailům - rukojeti z chromového kovu a průmyslové závěsy.

Průmyslové sklo a kovové přívěsky

průmyslové závěsné sklo-transparentní-kov-kuchyně-jídelní prostor
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 6/20


Tato dřevěná kuchyně se těší svým teplem díky elegantnímu a pohodlnému dřevěnému nábytku. Tradiční styl je důmyslně kombinován s průmyslovými detaily. Jedná se o průmyslové odpružení, které vyniká svým pútavým designem ve skle a kovu. Působivá směs dřeva, skla a kovu, která přináší do interiéru komfort, funkčnost a modernitu.

Průmyslové zavěšení z dřeva a kovu

průmyslové zavěšení-grille-kov-dřevo-kuchyně-bar-snídaně
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 7/20


Průmyslové odpružené ozdoby s různými okouzlujícími vzory, které mohou být začleněny do jakéhokoli dekoru. Ať už jde o průmyslové zavěšení z kovu a dřeva, jako je tomu na obrázku nahoře, nebo lampu v kovovém závěsu, je to ona, která je neobvyklým a zajímavým prvkem, který mění atmosféru.

Závěsné svítidla z chromovaného kovu a skla

průmyslové zavěšení -ver-kov-židle-tyč-kov
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 8/20

Bílá kuchyně s kovovými detaily je opravdu romantická a moderní. Některé květinové prvky a dobré osvětlení osvětlují celý dekor, což je ještě víc. Průmyslové zavěšení je zde revidováno a vypadá spíše elegantně a romanticky než těžké a studené (typické pro průmyslový styl). Kovové židle tvoří harmonické duo s průmyslovým odpružením.

Příjemná a teplá atmosféra v kuchyni s cihlovou zdí

průmyslový přívěsek - sklo-sklo-skelet-kov-barva-stříbrná-kuchyňská-zděná cihla
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 9/20

Tato kuchyně je plná detailů, které přinášejí plnou harmonii. Je to červená cihlová zeď, police a dřevěné pracovní desky, které vytvářejí příjemnou směs teplých akcentů a dělají kuchyni opravdu příjemnou a příjemnou. Průmyslový přívěsek z matného skla a chromovaného kovu se harmonizuje se skříňkami a skladovacími jednotkami kovového kuchyňského ostrova.

Moderní černobílá kuchyně s průmyslovým šarmem

průmyslové zavěšení - černá - velkoplošná - design - projektor - kuchyň - jídelna
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 10/20

Tato kuchyně v černé a bílé barvě je velmi elegantní a navzdory dotykům z betonu a černého kovu je jeho atmosféra příjemná a teplá. Stolní jídelní stůl, vyrobený ze dřeva a kovu, je vyroben z masivního dřeva, které "rozbíjí" dvoubarevný dekor. Průmyslové zavěšení zde představuje duo vždy černé a bílé a harmonizuje se základnou černého kovu.

Teplá a romantická jídelna

průmyslové zavěšení-kovové-sklo-jídelna-židle-eames
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 11/20

Abyste uspěli v příjemném uspořádání jídelny, můžete využít odpovídajících svítidel. Jedná se o průmyslové zavěšení, které se do moderní jídelny přitahuje, čímž se stává zvláštní a přitažlivější. Průmyslové zavěšení ve skle a kovu zdůrazňuje dřevěný jídelní stůl.

Klasická jídelna se vrátila zpět

průmyslové zavěšení - kovové - jídelny - stěnové cihly - bílé
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 12/20

Jsou to detaily, které dělají rozdíl! Podrobnosti v jídelně, zobrazené na fotografii výše, jsou průmyslový přívěsek, vinobraní jídelní stůl a červená cihlová zeď. Červená cihla přináší do interiéru teplo a vytváří krásné kontrasty se systémem bílých polic a zbytkem nábytku z lehkého a černého dřeva.

Průmyslová zavěšení byla revidována

průmyslové zavěšení-metal-šedo-bílá-ostrov-kuchyně
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 13/20

Aby moderní dekor v moderní černobílé kuchyni přinesl moderní vzhled, zvažte možnost výběru průmyslového zavěšení, jak je popsáno výše. Směs jasně světle šedé a bílé, je ideální pro překonání přísnosti nálady. Přízvuky z cihel a dřeva z něj činí ještě příjemnější.

Průmyslové zavěšení v černé a bílé barvě

průmyslové zavěšení-velké-zavěšení-závěs-rameno-kloub-norm-architekti-restaurace-Host
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 14/20

Každé černé a bílé průmyslové zavěšení, které je uvedeno výše, je zvláštní díky své praktické a estetické konstrukci. Tři velké závěsné lampy, které vidíte na zadní straně jídelny, jsou typickými představiteli průmyslového stylu. Kloubové ramena černých a bílých suspenzí, které jsou blíže, představují průmyslové detaily, které charakterizují tyto chladné suspenze.

Průmyslové zavěšení s kloubovými rameny

průmyslové zavěšení -design-černá-mat-arm-kloub-stolní-dřevo
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 15/20

Průmyslový přívěsek a retro je ideální jako doplněk rustikální nebo průmyslové výzdoby v jídelně. Podobná průmyslová zavěšení, nastavitelná ve výšce, přinese továrnu na dotek. Průmyslové zavěšení, cihlové zdi a dřevěný strop tvoří velkolepý soubor.

Průmyslové a zpětné zavěšení, výškově nastavitelné

průmyslové zavěšení - design-arm-articular-table-solid-wood
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 16/20

Tato retro průmyslově svítilna je výškově nastavitelná lampa, jejíž praktický design je integrován do jakékoliv místnosti v domě. Průmyslové kouzlo této zavěšené lampy je zvýrazněno dřevěným dekorem ze zdi a masivním dřevěným jídelním stolem.

Průmyslové zavěšení v obývacím pokoji

průmyslové zavěšení - čalouněný-bílý-obývací pokoj-vinobraní
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 17/20

Průmyslové zavěšení v černé a bílé barvě je příslušenství, které lze integrovat do jakékoliv místnosti v domě. Výše uvedený příklad je důkazem. Průmyslový přívěšek s polokulovitým designem je zavěšen nad konferenčním stolem ve vinobním salonku, kde převládají tmavě modré a šedé.

Průmyslové zavěšení v mateřské škole

průmyslový přívěsek-kov-červený-pokoj-bebe-koberec-geometrický vzor
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 18/20

Dekor v dětském pokoji už není stejný! Tento příklad je důkazem. Přestavba průmyslové péče dokonce zapadá do školky jako zvláštní a okouzlující přízvuk. Příjemná červená barva přináší barvu, která kontrastuje se šedými a bílými akcenty.

Měděné přívěsky průmyslový styl

průmyslové zavěšení - ohoře-stůl-kulečník-dřevo
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 19/20

Všechny měděné objekty jsou v této sezoně velmi oblíbené a proto můžete kombinovat průmyslové zavěšení a měděný trend. Tyto závěsy jsou opravdovými okuláry kolem bazénu. Kombinujte je s dřevěnými akcenty a originální nástěnnou malbou.

Chromované přívěsky v průmyslovém stylu

průmyslové zavěšení-moučka-biliard-koberec-zebra
Symbolické průmyslové zavěšení, které se pozvedá do současného interiéru Osvětlení | 20/20

Tyto kovové závěsy z chromového kovu v průmyslovém stylu jsou zavěšeny nad stolem na bazénu a sublimují interiér. Zebrový koberec, černé kovové barové židle a exotické dekorativní předměty dodávají dokončení.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 23 = 31

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map